I Lubelskie Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej

  • 15.11.2016, 15:05 (aktualizacja 15.11.2016 16:10)
  • red.
I Lubelskie Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej pixabay.com
„Uzdrowiska – faktor rozwoju destynacji regionalnych” to wiodący temat I Lubelskiego Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej, które rozpocznie się w piątek w Nałęczowie.

Lubelszczyzna przyciąga coraz więcej turystów, a coraz większym magnesem staje się prozdrowotna oferta naszego regionu. Właśnie kompleksowe przedstawienie dynamicznie rozwijającego się sektora zarządzania uzdrowiskami i usługami prozdrowotnymi jest głównym celem, jaki postawił przed sobą Lubelski Klub Biznesu, organizator I Lubelskiego Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej.

 

Forum będzie miało charakter międzynarodowy – do udziału w nim zostali zaproszeni przedstawiciele rządu i reprezentanci instytucji publicznych z sąsiednich krajów: Czech, Danii, Norwegii, Słowacji, Szwecji i Węgier oraz samorządowcy, przedstawiciele krajowych i zagranicznych uzdrowisk, organizacje turystyczne, przedstawiciele placówek oraz klastrów medycznych. – Po raz pierwszy połączymy doświadczenia i potencjały trzech sektorów: medycznego (w tym uzdrowiskowego), samorządowego i turystycznego. Zależy nam, aby poprzez aktywny udział w tym wydarzeniu, każdy z uczestników mógł znaleźć wspólne, nowe płaszczyzny do współpracy – zapowiada Urszula Jackowska z LKB.

 

Uczestnicy Forum będą mogli zapoznać się z różnymi aspektami funkcjonowania uzdrowisk i placówek medycznych w kontekście rozwoju turystki medycznej i prozdrowotnej, m.in. oczekiwaniami turysty zagranicznego, standardami usług w medycynie i turystyce, polityką uzdrowiskową, elementami zarządzania, działań marketingowych i promocji. – Chcemy wzajemnie inspirować się do korzystania i wdrażania najbardziej efektywnych modeli biznesowych, strategii i działań marketingowych – deklarują organizatorzy.

 

I Lubelskie Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej odbędzie się w dniach 18-19 listopada w Nałęczowskim Ośrodku Kultury (Nałęczów, aleja Lipowa 6). Pierwszy dzień będzie miał charakter konferencyjny i zostanie zakończony spotkaniem networkingowym, na kolejny dzień zaplanowano zwiedzanie Uzdrowiska Nałęczów i zapoznanie się z proponowanymi usługami zdrowotnymi oraz atrakcjami turystycznymi. Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie www.lkb.lublin.pl.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe