XVI Łukowskie Forum Gospodarcze

  • 09.11.2016, 16:25
  • red.
XVI Łukowskie Forum Gospodarcze pixabay.com
„Zmiany pokoleniowe w biznesie – firma przyszłości” to temat tegorocznego Łukowskiego Forum Gospodarczego dla Regionu.

Jak sprawnie przeprowadzić zmianę pokoleniową w firmie? Jakiego przywódcy potrzebują firmy przyszłości? Co się stanie, gdy szef zaufa swoim pracownikom? Na takie między innymi pytania spróbują odpowiedzieć prelegenci i uczestnicy XVI Łukowskiego Forum Gospodarczego.

 

Konferencja odbędzie się 18 listopada w sali „Bursztynowa” w Łukowie (Al. Kościuszki 56 A). jej organizatorami są: Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i Urząd Gminy Łuków, BCC, Fundacja Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej oraz Centrum Doradztwa Finansowego. Patronat honorowy nad Forum objęli Poseł na Sejm RP Krzysztof Głuchowski, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski oraz Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe