LCM – luksusowa marka z Lubartowa

  • 9.11.2016, 17:02 (aktualizacja 14.11.2016 09:15)
  • red.
LCM – luksusowa marka z Lubartowa Łukasz Giersz, Radek Nawrocki / Luksusowa Marka Roku
Lubartowska firma LCM sp. z o.o., zajmująca się montażem konstrukcji magazynowych, została laureatem złotej statuetki „Luksusowej Marki Roku”. Nagroda promuje produkty i usługi odznaczające się wysoką jakością.

Siódma edycja gali Luksusowej Marki Roku odbyła się 5 listopada 2016 roku w Janowie Podlaskim. Złotą statuetkę dla LCM odebrał prezes zarządu firmy Sylwester Dudzik. – W LCM od początku istnienia firmy stawiamy na jakość. W naszej branży wciąż pojawiają się kolejne wyzwania i nowinki techniczne, którym musimy sprostać. Wyznaję zasadę, że najlepszą formą reklamy jest zadowolenie klienta ze współpracy z nami, ale statuetka „Luksusowej Marki Roku” jest miłym potwierdzeniem, że ta dewiza świetnie sprawdza się w biznesie – wyznaje Sylwester Dudzik.

 

Firma LCM sp. z o.o. powstała w 2013 r. z przekształcenia firmy LCM LOGISTIC CONSTRUCTIONS MONTAGE działającej w branży od wielu lat. Zakres usług firmy obejmuje m.in. montaż i demontaż regałów magazynowych, kompleksową przebudowę i przenoszenie magazynów oraz montaż systemów transportu bliskiego.

 

Siódma edycja gali Luksusowej Marki Roku była wyjątkowa pod kilkoma względami. Po raz pierwszy została zorganizowana nie w Warszawie, lecz w Janowie Podlaskim. Również po raz pierwszy gali towarzyszyły targi luksusu. Jak zwykle na stołach królowały wyszukane potrawy i wyśmienite alkohole. Ponadto goście mogli delektować się występami artystycznymi, pokazem mody oraz fireshow. Wieczór poprowadzili Wiola Wrzesińska i Maciej Orłoś. Organizatorem wydarzenia jest firma Excellent Events.

 

zdjęcia: Łukasz Giersz, Radek Nawrocki / Luksusowa Marka Roku

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe