Kobieta jest... debata w Parku Naukowo-Technologicznym

  • 4.11.2016, 14:11
  • red.
Kobieta jest... debata w Parku Naukowo-Technologicznym Dorota Sitkowska / www.bezmiar.org
Jaka jest kobieta? Aktywna i przedsiębiorcza, ale... nie zawsze potrafi chwalić się swoimi osiągnięciami. Okazją, by przełamać te opory, będzie poniedziałkowa debata „Kobieta jest...”, na którą już po raz czwarty zaprasza Fundacja BezMiar.

Kobiety są silne i zaradne, ale nawet silne kobiety czasami potrzebują wsparcia i zachęty do działania – twierdzi Maryla Miłek, założycielka i szefowa puławskiej Fundacji BezMiar. „Budujemy relacje, emanujemy energią, zachęcamy do współpracy...” – rozwija się skrót nazwy fundacji na jej stronie internetowej. Jedną z form tej działalności jest organizowana od czterech lat debata „Kobieta jest...”.

 

Celem corocznej konferencji jest spotkanie się w jednym miejscu osób, instytucji, organizacji, by rozmawiać, pokazywać dobre praktyki, dzielić się doświadczeniami i wzajemnie inspirować do działań w zakresie aktywności i aktywizacji kobiet w różnych aspektach życia – wyjaśniają organizatorki. W tym roku przewodnie tematy to: „Kobieta na wsi – kobieta w mieście” oraz „Żyj pięknie i zdrowo”. Zaproszone panelistki opowiedzą o tym, jaki wpływ na rolę kobiety ma społeczność, w której funkcjonuje (i odwrotnie) oraz o tym, jak osiągnąć w życiu stan spełnienia.

 

Podczas konferencji odbędzie się również nominacja przedstawicieli województwa lubelskiego na ambasadorów ogólnopolskiego Konkursu Aktywność Kobiet. Gościem specjalnym debaty będzie Konrad Gaca, a moderatorem dyskusji – Agnieszka Krawiec, dziennikarka Radia Lublin i TVP 3 Lublin.

 

Debata „Kobieta jest...” odbędzie się 7 listopada (poniedziałek) w godzinach od 10 do 15 w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o wcześniejsze zarejestrowanie się – szczegóły na stronie www.bezmiar.org.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe