Eksperci opowiedzą o turkusowym biznesie

  • 18.10.2016, 14:04 (aktualizacja 18.10.2016, 16:12)
  • jog
Eksperci opowiedzą o turkusowym biznesie pixabay.com
„Turkusowa organizacja pracy” – co to takiego? Między innymi o tym innowacyjnym modelu organizacji firmy opowiedzą eksperci podczas konferencji „Firma przyszłości – wyzwania menedżera XXI wieku”, która odbędzie się już jutro (19 października) w Grand Hotelu Lublinianka.

Modele organizacyjne formy ewoluują, nieustannie są uzupełniane nowymi elementami determinującymi rozwój przedsiębiorstwa. W ujęciu „turkusowego modelu organizacji pracy” tworzy się ekosystem, w skład, którego, obok firmy, wchodzi również pracownik, jego otoczenie, potrzeby i pasje oraz nowy wzorzec lidera o szczególnych kompetencjach, który jest odpowiedzialny społecznie za swoich pracowników.

 

O nowym modelu organizacji pracy oraz o odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw (CSR) opowiedzą: prof. Jan Nowak (IBD Business School), dr Beatricze Andrzejewska (IBD Business School) i Dariusz Bugalski (PR 3). – To pierwsza na Lubelszczyźnie konferencja poświęcona innowacyjnej tematyce „turkusowego modelu organizacji pracy”, a interdyscyplinarne grono ekspertów przybliży jak najszersze zastosowanie „turkusowych rozwiązań” w praktyce – zachęcają organizatorzy.

 

Konferencja „Firma przyszłości – wyzwania menedżera XXI wieku” rozpocznie się 19 października o godzinie 10 w IBB Grand Hotelu Lublinianka. Jej organizatorami są: Lubelski Klub Biznesu oraz IBD Business School. Magazyn „Panorama Lubelska” jest patronem medialnym wydarzenia.

jog

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe