Pick-up GWM okrzyknięty luksusowym samochodem terenowym

  • 27.04.2021, 08:02 (aktualizacja 27.04.2021, 08:10)
  • Jolanta Kozak
Pick-up GWM okrzyknięty luksusowym samochodem terenowym

Imponujący swoimi rozmiarami pick-up GWM zaprezentowany na targach Auto Shanghai 2021 został okrzyknięty luksusowym samochodem terenowym najwyższej klasy 

BAODING, Chiny, 26 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- 19 kwietnia pierwszy duży luksusowy pickup GWM oficjalnie zadebiutował na targach Auto Shanghai 2021. Po modelu POER jest to kolejne arcydzieło oparte na nowoczesnej, zaawansowanej platformie terenowej GWM.

Ten dużych rozmiarów pickup GWM mierzy około 6 metrów długości i 2 metry szerokości, wyróżniając się przy tym niesamowitym designem. Przedni zderzak wygląda niepokornie i dystyngowanie zarazem, wraz z ogromnym przednim grillem i kwadratowymi reflektorami, które to elementy doskonale do siebie pasują, uwydatniając moc i wyjątkowość pojazdu. Tylna część nadwozia została zaprojektowana z zastosowaniem nowoczesnych, umieszczonych na całej szerokości świateł tylnych z dzielonymi reflektorami, które nadają mu wyrazistości i charakteru. Nowy model posiada pierwsze na świecie przednie i tylne niezależne zawieszenie z podwójnymi wahaczami oraz supermocną jednostkę napędową 3.0T V6+9AT/9HAT. Pozwala to na amortyzację wstrząsów elektromagnetycznych w ciągu milisekund i zapewnia wrażenia porównywalne z szybowaniem tuż ponad ziemią. Pojazd ten, będący szczytowym osiągnięciem chińskiego rynku samochodów terenowych, został opracowany niezależnie przez GWM. Ten duży pickup jest odzwierciedleniem 20-letniego doświadczenia technicznego GWM i może poszczycić się doskonałymi osiągami terenowymi, komfortem i luksusem.

Pickup GWM przez 23 kolejne lata zajmował pierwsze miejsce w sprzedaży krajowej i eksportowej, a liczba użytkowników na całym świecie przekroczyła 1,9 miliona, plasując się na pierwszym miejscu w Chinach i w pierwszej piątce na świecie. W grudniu ubiegłego roku GWM POER został oficjalnie wprowadzony na rynek międzynarodowy. Dzięki doskonałym osiągom i funkcjom odpowiadającym jego wymaganiom w ciągu zaledwie trzech miesięcy od premiery zdobył za granicą szereg prestiżowych nagród medialnych. Z pewnością przyczyni się on do osiągnięcia przez pickup GWM pozycji nr 1 w zakresie globalnej sprzedaży do roku 2025.

Z tego względu, aby przyspieszyć postępującą globalizację, firma GWM stworzyła międzynarodowy system produkcji „12+5”, obejmujący 12 głównych baz produkcyjnych pojazdów wyposażonych we wszystkie niezbędne techniki, a także 5 fabryk KD. Światowy system badań i rozwoju firmy obejmuje Europę, Amerykę Północną i Azję, tworząc model badań i rozwoju „10 zakładów w 7 krajach”, z centrami badawczo-rozwojowymi w Japonii, USA, Niemczech, Indiach, Austrii i Korei Południowej. Sieć sprzedaży to z kolei ponad 500 punktów dealerskich w ponad 60 krajach na całym świecie.


Andrew, dyrektor ds. designu pickupa GWM, oświadczył: „Wraz z rozwojem technologii, zmianami na rynku i coraz większą liczbą użytkowników, którzy zaczynają akceptować tę serię, pickup GWM zaprezentuje udoskonalony i wzbogacony język projektowania”.

 


W procesie globalizacji GWM będzie uwzględniać charakterystykę różnych rynków, delegować specjalistyczne zespoły badawczo-rozwojowe z różnych środowisk, przeprowadzać z wyprzedzeniem dogłębne badania i analizy rynku, nieustannie opracowywać innowacyjne produkty zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami każdego rynku oraz tworzyć modele spełniające zróżnicowane potrzeby międzynarodowych użytkowników.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1495915/GWM_POER_at_Auto_Shanghai_2021.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 


Źródło informacji: PR Newswire

Jolanta Kozak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe