Panattoni otwiera w gminie Niemce punkt informacyjny dedykowany planowanej fabryce

  • 02.11.2020, 13:58
Panattoni otwiera w gminie Niemce punkt informacyjny dedykowany planowanej fabryce
2020-10-23, Niemce - Firma Panattoni uruchomi punkt informacyjny dla mieszkańców gminy Niemce, dotyczący powstającej fabryki na terenie Panattoni Park Lublin II.

Punkt będzie zlokalizowany w Klubie Seniora przy ul. Parkowej 4 i będzie działać w dni powszednie od 26 października - do 6 listopada br., w godz.

12.00 – 18.00. Akcji informacyjnej dewelopera towarzyszy również  powstanie strony internetowej - www.fabrykaniemce.pl, a jej celem jest prezentacja rzetelnych informacji na temat rzeczywistego wpływu inwestycji na najbliższe środowisko naturalne i mieszkańców gminy Niemce.

 

Przez najbliższe dwa tygodnie przedstawiciele Panattoni będą czekać na mieszkańców gminy Niemce w zorganizowanym przez firmę punkcie informacyjnym przy ul. Parkowej 4 (Klub Seniora. Punkt będzie czynny w dni powszednie już od najbliższego poniedziałku - 26 października, do piątku - 6 listopada br., w godz. 12.00 – 18.00. Wszyscy zainteresowani powstającą fabryką na terenie Panattoni Park Lublin II będą mieli okazję m.in. porozmawiać z konsultantem na temat planowanej inwestycji, zapoznać się z zastosowanymi technologiami, a także otrzymać odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczące procesu produkcji i pracy fabryki.

 

Osoby, które nie mają możliwości - lub w związku z panującą sytuacją epidemiczną obawiają się przyjść do punktu informacyjnego - będą mogli zapoznać się ze szczegółami inwestycji na specjalnie stworzonej stronie internetowej: www.fabrykaniemce.pl. Będzie ona dostępna także od poniedziałku, 26 października. Dodatkowo, uruchomiony został specjalny adres mailowy [email protected], na który również można kierować zapytania.

 

Ich celem jest prezentacja informacji na temat rzeczywistego wpływu inwestycji na najbliższe środowisko naturalne i mieszkańców gminy Niemce.

 

Fabryka będzie posiadała własne ujęcie wody, nowoczesne technologie przemysłu pet food oraz wyposażona zostanie w najnowsze rozwiązania w dziedzinie wykorzystania i odzysku energii, wody czy surowców, aby nie oddziaływać negatywnie na otoczenie. Najemca Panattoni Park Lublin II deklaruje stworzenie docelowo 200 miejsc pracy, z preferencją zatrudnienia mieszkańców gminy. Dodatkowo zostanie nawiązana współpraca z placówkami oświatowymi na terenie gminy Niemce, w celu kształcenia wyspecjalizowanej kadry, która będzie mogła w przyszłości znaleźć zatrudnienie w fabryce. Inwestor deklaruje także wsparcie finansowe na realizację wybranych inwestycji pożytku publicznego, a dzięki powstaniu Fabryki Niemce znacznie zwiększą się wpływy do budżetu gminy, które będą mogły być przeznaczone na dalszy jej rozwój.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe