
Punkt będzie zlokalizowany w Klubie Seniora przy ul. Parkowej 4 i będzie działać w dni powszednie od 26 października - do 6 listopada br., w godz.
12.00 – 18.00. Akcji informacyjnej dewelopera towarzyszy również powstanie strony internetowej - www.fabrykaniemce.pl, a jej celem jest prezentacja rzetelnych informacji na temat rzeczywistego wpływu inwestycji na najbliższe środowisko naturalne i mieszkańców gminy Niemce.
Przez najbliższe dwa tygodnie przedstawiciele Panattoni będą czekać na mieszkańców gminy Niemce w zorganizowanym przez firmę punkcie informacyjnym przy ul. Parkowej 4 (Klub Seniora. Punkt będzie czynny w dni powszednie już od najbliższego poniedziałku - 26 października, do piątku - 6 listopada br., w godz. 12.00 – 18.00. Wszyscy zainteresowani powstającą fabryką na terenie Panattoni Park Lublin II będą mieli okazję m.in. porozmawiać z konsultantem na temat planowanej inwestycji, zapoznać się z zastosowanymi technologiami, a także otrzymać odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczące procesu produkcji i pracy fabryki.
Osoby, które nie mają możliwości - lub w związku z panującą sytuacją epidemiczną obawiają się przyjść do punktu informacyjnego - będą mogli zapoznać się ze szczegółami inwestycji na specjalnie stworzonej stronie internetowej: www.fabrykaniemce.pl. Będzie ona dostępna także od poniedziałku, 26 października. Dodatkowo, uruchomiony został specjalny adres mailowy [email protected], na który również można kierować zapytania.
Ich celem jest prezentacja informacji na temat rzeczywistego wpływu inwestycji na najbliższe środowisko naturalne i mieszkańców gminy Niemce.
Fabryka będzie posiadała własne ujęcie wody, nowoczesne technologie przemysłu pet food oraz wyposażona zostanie w najnowsze rozwiązania w dziedzinie wykorzystania i odzysku energii, wody czy surowców, aby nie oddziaływać negatywnie na otoczenie. Najemca Panattoni Park Lublin II deklaruje stworzenie docelowo 200 miejsc pracy, z preferencją zatrudnienia mieszkańców gminy. Dodatkowo zostanie nawiązana współpraca z placówkami oświatowymi na terenie gminy Niemce, w celu kształcenia wyspecjalizowanej kadry, która będzie mogła w przyszłości znaleźć zatrudnienie w fabryce. Inwestor deklaruje także wsparcie finansowe na realizację wybranych inwestycji pożytku publicznego, a dzięki powstaniu Fabryki Niemce znacznie zwiększą się wpływy do budżetu gminy, które będą mogły być przeznaczone na dalszy jej rozwój.
Tyran