Ruszył nabór wniosków o dotacje dla łapiących deszczówkę

  • 03.06.2020, 15:47
  • Redakcja PL
Ruszył nabór wniosków o dotacje dla łapiących deszczówkę
Mieszkańcy mogą ubiegać się o dofinansowanie na budowę instalacji do zatrzymywania i wykorzystywania deszczówki w ramach przyjętego w tym roku miejskiego Programu ochrony zasobów wodnych dla miasta Lublina. Wnioski o dotację będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń. Termin złożenia wniosków upływa 30 czerwca.

O dotację mogą ubiegać się osoby fizyczne - właściciele lub osoby posiadające inny tytuł prawny do lokali mieszkalnych i nieruchomości położonych w granicach administracyjnych Lublina. Wysokość dofinansowania wyniesie 70 % poniesionych kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 5 tys. zł na jedną nieruchomość. Wniosek o dotację trzeba złożyć przed rozpoczęciem realizacji inwestycji, zadanie zaś rozliczyć do 15 listopada.

 

Wniosek należy złożyć w jednym z Biur Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Lublin (ul. Wieniawska 14, Filaretów 44, Franciszka Kleeberga 12A, Szaserów 13-15) lub wysłać pocztą na adres Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Lublin, ul. Tomasza Zana 38, 20-601 Lublin.

Formularz wniosku dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lublin.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Programu ochrony zasobów wodnych dla miasta Lublina wraz z zasadami udzielenia dotacji można otrzymać w Wydziale Gospodarki Komunalnej. Na realizację Programu w 2020 roku przeznaczono 50 tys. zł.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe