Rusza nabór Partnerów Sezonu Lublin 2020

  • 27.05.2020, 13:14
  • Redakcja PL
Rusza nabór Partnerów Sezonu Lublin 2020
Od 26 maja rozpoczął się nabór Partnerów Sezonu Lublin 2020 – imprezy turystycznej, która od niemal dekady zachęca mieszkańców i turystów do odkrywania dziedzictwa naszego miasta. W tym roku, ze względu na stan epidemii wydarzenie przeniesie się do Internetu. Przedsiębiorstwa z branży turystycznej, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, biura podróży, obiekty gastronomiczne oraz noclegowe mogą zgłaszać się do 12 czerwca. W ramach Sezonu Lublin 2020 przewidziano również specjalne kategorie dla laureatów programu Miejsce Inspiracji oraz programu Przewodnik Inspiracji.

– Lubelska branża turystyczna posiada bardzo interesującą ofertę rekreacyjną, którą każdego roku prezentuje podczas Sezonu Lublin. Obecna sytuacja sprawiła, że sektor turystyki stanął w obliczu poważnej próby. Dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu tegorocznej edycji wydarzenia do Internetu, by tym razem w sposób wirtualny zaprezentować Lublin, jako miejsce atrakcyjne turystycznie. Sezon Lublin wpisał się w kalendarz wydarzeń w Lublinie, warto więc polegać na jego rozpoznawalności, przygotowując działania promocyjne dopasowane do dzisiejszych realiów – mówi Beata Stepaniuk-KuśmierzakZastępca Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Przygotowania do tegorocznej edycji Sezonu Lublin ruszyły jeszcze przed epidemią, ale wejście w życie obostrzeń sprawiło, że dotychczasowa formuła wydarzenia stała się niemożliwa do zrealizowania. Dlatego nabór dla przedstawicieli branży turystycznej zorganizowany został również w myśl nowej koncepcji Sezonu Lublin 2020, która zakłada prezentację imprez Partnerów w wirtualnej, atrakcyjnej formie pakietów lub nagrań wideo przedstawionych za pośrednictwem lubelskiego portalu turystycznego.

– Tegoroczna, wirtualna edycja Sezonu Lublin daje możliwość zrealizowania wydarzenia, przy jednoczesnym stworzeniu atrakcyjnych materiałów promujących tę ofertę w dłuższej perspektywie. Chcemy wprowadzić ją na polski rynek turystyczny, który według prognoz będzie w tym roku dominujący. Planujemy przeprowadzenie kampanii promocyjnej z wykorzystaniem różnych narzędzi marketingowych, zaś zrealizowane materiały będą stanowiły element promocji dla Miasta Lublin i Partnerów również po zakończeniu wydarzenia – podsumowuje Marcin KęćkoDyrektor Biura Rozwoju Turystyki.

Tytuł Partnera Sezonu Lublin 2020 umożliwi podmiotom branży turystycznej prezentację swojej imprezy w ramach wydarzenia. Oferta Partnera znajdzie się w zestawieniu najlepszych, rekomendowanych przez Miasto Lublin produktów turystycznych.

Termin składania zgłoszeń Partnerów upływa 12 czerwca. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły naboru dostępne są na stronie www.turystyka.lublin.eu.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe