Zmiany w strefie parkowania!

  • 27.05.2020, 12:55
  • Redakcja PL
Zmiany w strefie parkowania!
Od 1 czerwca jedna aplikacja dla Strefy Płatnego Parkowania w Lublinie

Uprzejmie informujemy, że od 1 czerwca w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie obowiązywać będzie jedna aplikacja mobilna. Aplikacja MobiParking (Sky Cash) przestanie funkcjonować, a jej miejsce zajmie funkcjonująca dotychczas CityParkApp i pod taką nazwą można ściągnąć aplikację ze sklepów mobilnych (AppStore i Google Play).

Przypominamy o konieczności posiadania w widocznym miejscu w samochodzie (za szybą) identyfikatora potwierdzającego korzystanie z aplikacji mobilnej. Są one dostępne w Biurze Strefy Płatnego Parkowania (ul. Chopina 18) oraz w Zarządzie Dróg i Mostów (ul. Krochmalna 13j).


Użytkownicy aplikacji SKY CASH - MobiParking będą mogli wycofać środki i wnioskować o ich zwrot lub usunąć konta, co skutkuje zwrotem zgromadzonych środków pieniężnych, o ile konta użytkownika są zweryfikowane.

Płatności przez aplikacje mobilne (mobiPARKING/SkyCash oraz CityParkApp) stanowią 11,87% wszystkich opłat ze Strefy w I kwartale 2020 roku.

Informacja dotycząca aplikacji mobilnych działających w SPP Lublin zawarta jest na stronie internetowej www.lublinspp.citypg.pl.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe