Lubelski Rower Miejski ponownie uruchomiony od 6 maja

  • 06.05.2020, 13:31
  • Redakcja PL
Lubelski Rower Miejski ponownie uruchomiony od 6 maja
Dzisiaj w środę (6 maja) Lubelski Rower Miejski ponownie zostanie udostępniony mieszkańcom. Wypożyczanie rowerów będzie możliwe na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. W tym roku mieszkańcy mogą korzystać z 91 stacji i 891 rowerów.

Operator LRM jest zobowiązany do przeprowadzania systematycznych dezynfekcji rowerów i terminali oraz informowania o zasadach bezpiecznego korzystania z systemu roweru miejskiego. Rowery można wypożyczyć bez konieczności używania terminala poprzez aplikację mobilną. Zalecamy wykorzystanie rękawiczek i dezynfekowanie kierownicy oraz siodełka przed skorzystaniem z roweru. 

 

Przypominamy, że do 15 maja trwają konsultacje społeczne funkcjonowania systemu roweru miejskiego w kolejnych latach. Uwagi i wnioski można zgłaszać poprzez formularz na stronie lublin.eu.

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe