LSN Lublin laureatem Konkursu LODOŁAMACZE 2016

  • 30.09.2016, 13:45
  • Admin Admin
LSN Lublin laureatem Konkursu LODOŁAMACZE 2016 nadesłane
LSN Lublin została nagrodzona w XI edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2016. Celem konkursu jest wyróżnienie pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Spółdzielnia Niewidomych im. M. Sękowskiego zajęła trzecie miejsce w kategorii „zatrudnienie chronione” skierowanej do pracodawców posiadających status zakładu pracy chronionej oraz zakładów aktywności zawodowej. – To dla nas bardzo ważna nagroda. Od początku działalności staramy się zapewnić naszym pracownikom najlepsze standardy i warunki pracy. Sukces naszej firmy nie byłby bowiem możliwy bez ich zaangażowania. Cieszymy się, że nasza działalność została doceniona – mówi Paweł Skrzypek, prezes zarządu LSN Lublin.

 

Konkurs Lodołamacze skierowany jest do osób, firm i instytucji, które podejmują działania na rzecz osób niepełnosprawnych poprzez pokonywanie stereotypów i uprzedzeń oraz tworzenie lepszych warunków pracy. Wśród lubelskich laureatów tegorocznej edycji są m.in. Urząd Miasta Lublin i UMCVS (odpowiednio II i III miejsce w kategorii „Instytucja”.

 

Spółdzielnia Niewidomych im. M. Sękowskiego prowadzi swoją działalność od 1945 roku. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku krajowym jako producent wyrobów elektrotechnicznych i motoryzacyjnych. Rozwija dynamicznie produkcję wiązek przewodów elektrycznych z głównym przeznaczeniem do motoryzacji: ciągników i przyczep rolniczych oraz samochodowych instalacji gazowych. Świadczy także usługi produkcyjne w zakresie obróbki metali i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Obecnie zatrudnia ok. 200 osób.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe