Weź się wyluzuj na UMCS - zaproszenie

  • 21.01.2020, 20:39
  • Redakcja PL
Weź się wyluzuj na UMCS - zaproszenie
Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS zaprasza do kolejną edycję wydarzenia pn. "Weź się wyluzuj", organizowanego w związku ze zbliżającą się na naszej Uczelni sesją zaliczeniowo-egzaminacyjną.

Inicjatywa odbędzie się 23 stycznia br. w przestrzeniach ACK UMCS Chatka Żaka i Centrum Kultury Fizycznej:

- w godzinach 10:00-11:30 w sali lustrzanej ACK UMCS Chatka Żaka - „Bohema od kuchni - warsztaty teatralne Medialnego Teatru Studenckiego „Bohema” UMCS,
- w godzinach 12:00-14:00 w sali lustrzanej ACK UMCS Chatka Żaka - „Liderzy Europy!” - gra grupowa Santander Universidades, czyli gra edukacyjna o charakterze ekonomiczno-finansowym,
- w godzinach 14:00-15:30 w sali lustrzanej ACK UMCS Chatka Żaka - „Poczuj się pewnie na obcasie!” - zajęcia High Heels, które poprowadzi Julia Lewandowska,
- w godzinach 9:30-12:30 w CKF UMCS „Turniej w dwa ognie”.

Ponadto, w Białym Foyer ACK UMCS Chatka Żaka dostępna będzie strefa relaksu z grami planszowymi, origami i odstresowującą folią bąbelkową.

Studenckie Koło Naukowe „Bioaktywni” przygotuje naturalne kremy i maseczki, dzięki którym atmosferę relaksu będzie można poczuć także w domu, a Kryminalistyczne Koło Naukowe „Sherlock” przedstawi ciekawostki z zakresu chemii i kryminalistyki.

Uwaga! Na warsztaty obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.facebook.com/events/2997689913599139/

Po całodniowym relaksie zapraszamy również na pierwszą w tym roku kalendarzowym odsłonę Studenckich Maratonów Filmowych. Projekcje wyświetlane będą od godziny 18:00 w ACK UMCS Chatka Żaka.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe