Nabór wniosków do Nagród Prezydenta Miasta Lublin w dziedzinie kultury - do 31 stycznia

  • 14.01.2020, 14:13
  • Redakcja PL
Nabór wniosków do Nagród Prezydenta Miasta Lublin w dziedzinie kultury - do 31 stycznia
Do 31 stycznia przyjmowane są zgłoszenia kandydatów do nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury:
  • Nagrody Artystycznej Miasta Lublin za 2019 rok,
  • Nagrody Miasta Lublin za Upowszechnianie Kultury w 2019 roku,
  • Nagrody Miasta Lublin za Całokształt Działalności,
  • Nagrody Miasta Lublin dla Mecenasa Kultury 2019.

Kandydatów mogą zgłaszać osoby fizyczne, prawne oraz inne podmioty. Zgłoszenia na właściwych formularzach w formie pisemnej należy składać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin, ul. Złota 2, 20-112 Lublin lub bezpośrednio w Wydziale Kultury Urzędu Miasta Lublin, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 - 15.30O zachowaniu terminu decyduje data wpływu zgłoszenia do Wydziału Kultury, tj. do 31 stycznia, do godz. 15:30. Zgłoszenie może zawierać dodatkowe elementy w postaci: opinii, rekomendacji, potwierdzonych za zgodność z oryginałem kopii dyplomów, wycinków prasowych, dokumentacji filmowej i fotograficznej, katalogów, wydawnictw, zapisu audio itp. Do wniosku o nagrodę należy dołączyć podpisaną przez kandydata informację o sposobie i celu przetwarzania danych osobowych.

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe