Zbiórka świąteczna studentów: “Mikołajkowy zawrót głowy”

  • 25.11.2019, 14:04
  • Redakcja PL
Zbiórka świąteczna studentów: “Mikołajkowy zawrót głowy”
Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS zaprasza do wzięcia udziału w mikołajkowej zbiórce organizowanej dla pacjentów Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, którzy są podopiecznymi Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie.

Podczas “Mikołajkowego zawrotu głowy” zbierane są gry planszowe, pluszaki, klocki i wiele innych przedmiotów dla dzieci. Wydarzenie trwa do 29 listopada 2019 roku.

Wszystkie podarunki można przynosić do siedziby ZUSS UMCS w DS. Babilon, pokój nr 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-15:00. Należy pamiętać, że wszystkie rzeczy muszą być nowe. Serdecznie zachęcamy do wsparcia inicjatywy.

Dokładna lista zbieranych przedmiotów i regulamin wydarzenia znajdują się na stronie:
https://www.facebook.com/events/794415334335781/

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe