Akcja WORD LUBLIN "Bądź widoczny na drodze"

  • 09.10.2019, 13:33
  • Redakcja PL
Akcja WORD LUBLIN "Bądź widoczny na drodze"
Już po raz drugi w dn. 10.10.2019 r. o godz.15:00 w okolicach Placu Zamkowego, Hali NOVA, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie, ul. Hutnicza 3 organizuje akcję „BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE”.

 Tradycyjnie prosimy znane Panie z Lubelszczyzny, aby były ambasadorkami naszego przedsięwzięcia. Odblaski rozdane na ulicy są od razu przypinane do ubrań , torebek,  wózków. Jesienna pogoda, zmrok, ciemne ubrania powodują, że stajemy się niewidoczni. Nasze odblaski powodują, że uczestnicy ruchu drogowego stają się bardziej widoczni co wpływa na bezpieczeństwo. Jest to akcja cykliczna. Organizowana, kiedy zmieniają się pory roku i kiedy zmieniamy ubrania z zimowych na letnie lub z letnich na zimowe. Pierwsza akcja objęta była patronatem Pana Marszałka Jarosława Stawiarskiego.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe