Ubierz się w uśmiech

  • 29.08.2016, 17:52
  • Admin Admin
Ubierz się w uśmiech
Nie od dziś wiadomo, że najlepszą ozdobą nie tylko kobiety, ale i każdego człowieka jest uśmiech. Połączenie profesjonalizmu, nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych metod umożliwia zapewnienie nie tylko pięknych ale i przede wszystkim zdrowych zębów.

Gabinety Beauty Dental Clinic w Lublinie gwarantują opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

 

Niezwykle precyzyjna i bezpieczna, cyfrowa aparatura rentgenowska w klinice jest gwarancją postawienia dokładnej diagnozy, która jest podstawą do rozpoczęcia prawidłowego leczenia. Najwyższej klasy sprzęt umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych zabiegów w każdej z dyscyplin stomatologicznych.

 

Klinika oferuje bardzo szeroki zakres usług od stomatologii estetycznej i zachowawczej poprzez ortodoncję, endodoncję, chirurgię, protetykę, po implantologię.

 

Lekarze pracujący w Beauty Dental Clinic stale poszerzają swoją wiedzę i udoskonalają umiejętności by móc zapewnić pacjentom najwyższą jakość leczenia, a doświadczony i wyspecjalizowany personel z pełnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku.

 

Klinika jest doskonale przygotowana na przyjęcie dzieci. Wyposażone w monitory fotele stomatologiczne, umożliwiają wyświetlenie ulubionej bajki małego pacjenta, co stanowi duże ułatwienie przy przeprowadzaniu zabiegów, a otrzymane nagrody sprawiają, że wizyta zostawia po sobie dobre wspomnienia.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe