Grand Prix dla spektaklu "Kowboje"!

  • 07.10.2019, 15:25
  • Redakcja PL
Grand Prix dla spektaklu "Kowboje"!
Mamy wspaniałe wiadomości! Spektakl "Kowboje" został nagrodzony główną nagrodą na jednym z najważniejszych festiwali w Polsce, Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy!

Grand Prix w wysokości 10 950 dla twórców spektaklu "Kowboje" z Teatru im. J. Osterwy w Lublinie za piękno we wszystkich teatralnych wymiarach. Nagrodę otrzymują: reżyserka Anna Smolar, dramaturg Michał Buszewicz, scenografka Anna Met, kompozytor i reżyser światła Rafał Paradowski, aktorki Justyna Janowska, Edyta Ostojak, Sonia Roszczuk, Jolanta Rychłowska, aktorzy Daniel Dobosz, Maciej Grubich i Przemysław Gąsiorowicz.

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Ogromnie się cieszymy!

Spektakl "Kowboje" zagramy w najbliższy czwartek 10 października o godz. 19* oraz piątek 11 października o godz. 18:00. Zapraszamy na przedstawienia!

Teatr nie zwalnia tempa, bo już 13 października spektakl „Kowboje” prezentujemy na Festiwalu „Rzeczywistość przedstawiona” w Zabrzu. Do końca roku szykują się kolejne wyjazdy.

* Spektakl zagramy w ramach promocji Teatralia, w ramach której studentom przysługują bilety w cenie 20 zł.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe