Bogdanka Armia Fight Night 7: Emocje idą w górę! Polski talent podejmie weterana organizacji

  • 03.10.2019, 14:11
  • Redakcja PL
Bogdanka Armia Fight Night 7: Emocje idą w górę! Polski talent podejmie weterana organizacji
Na ostatniej prostej przed galą Bogdanka Armia Fight Night 7 dochodzi do zmiany w karcie walk. Cezary Oleksiejczuk (3-2, 2 KO) zajął w rozpisce miejsce Roberta Turnquesta i zmierzy się z weteranem organizacji AFN Jackiem Bednorzem (6-5-1NC, 1 KO, 5 SUB). Wydarzenie odbędzie się już 5 października w Lublinie.

Ze względy na problemy osobiste Robert Turnquest nie będzie mógł wystąpić na gali Bogdanka Armia Fight Night 7. Organizatorzy jednak bardzo szybko znaleźli zastępstwo, które jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę w hali MOSiR w Lublinie.

Miejsce Amerykanina w rozpisce zajął Cezary Oleksiejczuk. Uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w naszym kraju, pomimo młodego wieku, może pochwalić się już ogromnym doświadczeniem. Oleksiejczuk stoczył około 60 amatorskich pojedynków oraz pięć walk zawodowych. W profesjonalnych występach nie unikał poważnych wyzwań. Mierzył się z bardzo wymagającymi rywalami, takimi jak Jacek Jędraszczyk, Kamil Dołgowski czy Marcin Pionke.

Warto dodać, że reprezentant klubu GKS Górnik Łęczna MMA jest młodszym bratem najmłodszego polskiego zawodnika występującego w organizacji UFC - Michała. Jeszcze w ostatni weekend Cezary wspierał brata podczas jego występu na gali w Kopenhadze, a wcześniej brał czynny udział w jego przygotowaniach. O formę młodszego Oleksiejczuka kibice mogą więc być naprawdę spokojni!

Przed utalentowanym zawodnikiem jednak kolejne wielkie wyzwanie. Rywalem Oleksiejczuka zmierzy się prawdziwy weteran organizacji Jacek Bednorz. Po trzech wygranych bataliach otrzymał szansę walki o szablę mistrzowską, ale jego marsz został zatrzymany przez Dominika Chmiela.

Reprezentant klubu MMAsakra Gym powrócił jednak na zwycięską ścieżkę w fantastycznym stylu podczas 6. edycji. Już w 75. sekundzie pojedynku dźwignią na staw łokciowy zmusił do poddania niepokonanego wówczas Macieja Mackiewicza.

Bednorz nie składa broni w walce o najwyższe laury w organizacji. Cały czas na jego celowniku znajduje się szabla mistrzowska Armia Fight Night, a do tego trofeum ma przybliżyć go kolejny, zwycięski pojedynek.

Bilety dostępne w sprzedaży na eventim.pl.

https://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages %2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2550639&includeOnlybookable
=true&x10=1&x11=armia

Pełna karta walk Bogdanka Armia Fight Night 7:

Karta główna:

k. średnia: Ioannis Palaiologos (16-9-1, 9 KO, 3 SUB) vs Piotr Wawrzyniak (7-4, 4 KO)

k. półśrednia: Cezary Oleksiejczuk (3-2, 2 KO) vs Jacek Bednorz (6-5-1NC, 1 KO, 5 SUB)

k. piórkowa: Giorgi Esiava (1-0, 1 SUB) vs Adrian Kępa (6-3, 3 KO, 2 SUB)

k. półśrednia: Adrian Kurek (5-3, 3 KO, 2 SUB) vs Alvin "Mieko" Williams (4-3, 2 KO)

k. kogucia: Dawid Pasternak (8-4, 4 KO, 1 SUB) vs Sylwester Miller (6-3, 5 SUB)

k. lekka: Maciej Kierzkowski (2-2, 2 KO) vs Sebastian Rajewski (6-5, 2 KO)

Karta wstępna:

k. ciężka: Dominik Dąbrowski (0-0) vs Sławomir Rawiński (1-1, 1 KO)

k. lekka: Mateusz Wojtkowiak (1-2, 1 SUB)  vs Norbert Daszkiewicz (1-0, 1 SUB)

k. półśrednia: Arbi Nashkhoev (2-0, 1 SUB) vs Alan Kwieciński (1-1, 1 KO)

Karta przedwstępna:

K1, -75 kg: Mateusz Cimochowski vs Bartłomiej Guz

semi-pro MMA: Edyta Jędrzejczyk vs Magdalena Żuchowska

K1, -70 kg: Krystian Topczewski vs Mateusz Wójtowicz

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe