Gdzie w Świdniku naprawić rower?

  • 29.08.2016, 15:48 (aktualizacja 29.08.2016, 17:04)
  • jog
Gdzie w Świdniku naprawić rower? pixabay.com
W Świdniku powstanie pierwsza w naszym województwie samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Mieszkańcy sami wybiorą jej lokalizację.

Powiat Świdnicki jako pierwszy samorząd w województwie lubelskim zafunduje swoim mieszkańcom samoobsługową stację naprawy rowerów. Pomysł powinien spodobać się wszystkim, bo w stacji będzie można naprawić nie tylko rower. – Stacja służyć będzie też osobom niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi w wózkach. Dostępny zestaw narzędzi, czy choćby pompka do kół mogą przecież obsługiwać także inne urządzenia – przypomina Adam Sadło z Biura Promocji i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Świdniku.

 

Samorządowcom zależy, żeby to mieszkańcy wskazali lokalizację nowej instalacji. Mogą to zrobić głosując na facebookowym profilu powiatu. Do wyboru są trzy, chyba równie wygodne opcje: 1. przy powiatowej stacji roweru miejskiego obok Galerii Venus, 2. przy ścieżce rowerowej nieopodal kina LOT, 3. przy zadaszonym parkingu rowerowym pod Starostwem.

 

Głosowanie potrwa do północy z 11 na 12 września. Od razu po jego zakończeniu rozpocznie się przygotowanie wybranego placu pod stację, która zostanie ustawiona kilka dni później.

jog

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe