60+ Kultura w Teatrze Osterwy!

  • 04.09.2019, 10:56
  • Redakcja PL
60+ Kultura w Teatrze Osterwy!
Teatr im. J. Osterwy w Lublinie ma wyjątkową ofertę dla Seniorów. W tym roku po raz pierwszy nasz teatr bierze udział w akcji "60+ Kultura" organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach programu zagramy dla naszych najstarszych widzów spektakl śpiewno-muzyczny "Kram z piosenkami. Obrazki śpiewające" na podstawie śpiewnika Leona Schillera.

Widowisko objęte promocją odbędzie się 27 września o godz. 19:00. Cena biletu dla Seniora to tylko 8 zł! Jest możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc. Wykupienie biletów w promocyjnej cenie jest możliwe tylko w Kasie teatru od wtorku do soboty od 12.00 do 19.00 a także w niedziele od 16.00 do 19.00

Zapraszamy również na spektakl 26 września, także o godz. 19:00.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe