44. Klub Sponsora w Lublinie

  • 16.08.2016, 14:32 (aktualizacja 16.08.2016, 14:39)
  • Admin Admin
44. Klub Sponsora w Lublinie mat. organizatora
Uczestnicy sierpniowego spotkania Klubu Sponsora będą omawiać aspekty sytuacji i relacji na obecnym rynku pracy.

„Zawirowania na rynku pracy, tj. co nas czeka i jak mamy się do tego przystosować” – to temat prelekcji, jaką podczas najbliższego spotkania Klubu Sponsora w Lublinie wygłosi Magdalena Wójtowicz. Wiceprezes zarządu Agencji Pośrednictwa Pracy In Temporis sp. z o.o. opowie m.in. o obecnej sytuacji na rynku pracy, kwestiach wynikających w różnić pokoleniowych jego uczestników i zaproponuje kilka sposobów przystosowania się do zaistniałych zmian.

 

44. Klub Sponsora rozpocznie się 24 sierpnia 2016 r. o godz. 17.45 w Hotelu Korona w Zemborzycach Tereszyńskich. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele przedsiębiorców, lokalnych władz i organizacji oraz mediów. – Warto wziąć ze sobą wizytówkę, bo po części oficjalnej jak zwykle przyjdzie czas na rozmowy w kuluarach, często owocujące zawieraniem nowych znajomości i współpracy biznesowej – przypomina Elżbieta Fijołek z Giełdy Eventów, organizatorka spotkania.

 

Udział w spotkaniu należy potwierdzić najpóźniej 23 sierpnia (dzień przed wydarzeniem), do godziny 15, telefonicznie: 81 478 17 89– lub poprzez e-mail: [email protected] Szczegóły dotyczące rejestracji można znaleźć pod tym linkiem.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe