Radzyńskie spotkania z poezją śpiewaną

  • 12.08.2016, 10:22
  • Admin Admin
Radzyńskie spotkania z poezją śpiewaną mat. organizatora
Już po raz 21. Radzyński Ośrodek Kultury w Radzyniu Podlaskim zaprasza na Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską „Oranżeria”. Uwaga, utalentowani, wrażliwi piosenkarze: został jeszcze nieco ponad tydzień, żeby zgłosić się do konkursu.

Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską organizowane są z myślą o propagowaniu tego nurtu muzycznego oraz promowaniu i edukowaniu młodych artystów. Dlatego co roku obok najbardziej znanych bardów (w Radzyniu występowali m.in. Alosza Awdiejew, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski, Tadeusz Woźniak, Maciej Zembaty oraz takie zespoły jak Stare Dobre Małżeństwo, Czerwony Tulipan, Raz Dwa Trzy) na scenie ROK można zobaczyć uczestników i laureatów konkursu dla wykonawców nieprofesjonalnych. Od 1998 r. udział konkurs OSzPA kwalifikuje do finału Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

 

Tegoroczna edycja Spotkań odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia. Pierwszy, piątkowy wieczór, zostanie poświęcony twórczości niezapomnianego Grzegorza Ciechowskiego. Jego utworów w wykonaniu zespołu Latające Talerze radzyńska publiczność wysłucha podczas koncertu zatytułowanego „Halucynacje”. Drugiego dnia odbędą się przesłuchania konkursowe oraz koncert laureatów, a „wisienką na torcie” będzie występ znanego poety, kompozytora i pieśniarza Roberta Kasprzyckiego. „Oranżerię 2016” zakończy niekwestionowana pierwsza dama polskiego jazzu. Koncert niezrównanej Ewy Bem w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 19.

 

Do 21 sierpnia (to nieprzekraczalny termin!) organizatorzy czekają na zgłoszenia od młodych wykonawców chcących wziąć udział w konkursie. Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną przesyłając w załącznikach: kartę zgłoszenia, nagrania i tekst piosenek. Szczegóły na www.rokradzyn.pl w zakładce „Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską”.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe