Namalują mural w Terespolu

  • 5.08.2016, 12:49 (aktualizacja 05.08.2016 15:05)
  • Admin Admin
Namalują mural w Terespolu pixabay.com
W sobotę w Terespolu rozpoczyna się wielkie malowanie graffiti, połączone z hiphopową imprezą.

Impreza w stylu hip hop, czyli wielkie malowanie muralu graffiti na ścianie jednego z sklepów spożywczych w Terespolu, to inicjatywa Grzegorza Puczki, który jest także jej głównym organizatorem. W programie ponadto pokazy tańca breakdance, pokaz filmu oraz występy raperów.

 

Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu nie od dziś wspiera oddolne inicjatywy mieszkańców miasta. Takie jak Klub Mam założony miesiąc temu prze Marię Pawluczuk. – Spotkania mam z dziećmi odbywają się w naszym ośrodku kultury we wtorki i czwartki od 9:30. Dzieci bawią się wspólnie pod czujnym okiem mam, które przy okazji mogą się ze sobą spotkać, wypić kawę, porozmawiać, wymienić doświadczeniami i zwyczajnie zaprzyjaźnić – przypomina Łukasz Pogorzelski z MOK. – Jesteśmy dumni mogąc wspierać takie akcje. Czekamy na kolejne pomysły do zrealizowania.

 

Nowy mural pojawi się na ścianie przy ul. Topolowej. Start graffiti jam o godz. 10. Sobotnią imprezę zakończy wieczorny koncert. Wystąpią Promil & Skwara oraz LPG z Siedlec. W niedzielę od południa – ciąg dalszy graffiti jamu.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe