Gala EAST FASHION – gwiazdy na wybiegu

  • 02.08.2016, 13:32 (aktualizacja 24.08.2016, 11:18)
  • red.
Gala EAST FASHION – gwiazdy na wybiegu Ewa Durakiewicz-Wartacz
Odliczamy tygodnie do Międzynarodowego Festiwalu Mody EAST FASHION. W sprzedaży pojawiły się bilety wstępu na Galę inaugurującą Festiwal. Znamy szczegóły jej programu oraz gwiazdy, które tego dnia (8 września) pojawią się na wybiegu w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Międzynarodowy Festiwal Mody w Lublinie rozpocznie się w południe 8 września i potrwa do 10 września. Targi mody, konferencje dla branży odzieżowej, wystawy, warsztaty rysunku żurnalowego, a przede wszystkim pokazy kolekcji projektantów z Polski i zagranicy – program imprezy jest bardzo bogaty. Większość wydarzeń będzie miała miejsce w Lubelskim Centrum Konferencyjnym (ul. Grottgera 2) i na Placu Teatralnym. Wyjątkiem jest Gala Inauguracyjna, która odbędzie się 8 września o godzinie 19 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (Plac Teatralny 1).

 

Podczas Gali swoje premierowe kolekcje zaprezentują między innymi: Jerzy Antkowiak, Małgorzata Ewa Czernik, Aleksandra Zgubińska, Agnieszka Bonisławska, Aneta Michalska, Marzena Efir i Agnieszka Tokarz-Iwanek. W role modelek i modeli wcielą się gwiazdy scen i ekranów: Izabela Trojanowska, Dorota Głowacka Lesień, Sylwia Wysocka, Jolanta Mrotek, Zofia Czernicka, Tomasz Stockinger, Michał Lesień-Głowacki, Mirosław Jękot i Arkadiusz Janiczek. Specjalną niespodziankę na ten wieczór przygotowali też... sztukmistrze z Lublina. Po tych wszystkich atrakcjach posiadacze biletów „VIP” wezmą udział w bankiecie, podczas którego będzie można podzielić się wrażeniami z innymi widzami lub porozmawiać o nich z projektantami i gwiazdami wybiegu.

 

Udział w pokazach odbywających się w LCK będzie mógł wziąć każdy, kto kupi jednorazowy bilet lub karnet w przystępnej cenie. Wstęp na Plac Teatralny będzie wolny. Bilety na Galę Inauguracyjną EAST FASHION kosztują od 35 zł (balkony i dalsze miejsca) do 135 zł (bilet na miejsca dla VIP-ów i bankiet). Można je kupić za pośrednictwem strony http://www.gielda-eventow.pl/event/miedzynarodowy-festiwal-mody-east-fashion-lublin-2016-2/ lub osobiście w biurze organizatora (Lublin, ul. Górna 4/5; tel.: 81 307 64 54).

 

Organizatorami Międzynarodowego Festiwalu Mody EAST FASHION są: Telewizja Niezależna sp. z o.o. oraz Klaster Designu, Innowacji i Mody.

 

Honorowym patronatem wydarzenie objęli: Prezydenta Miasta Lublina Krzysztof Żuk, Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek, Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski, Konsul Generalny Ukrainy w Lublinie Wasyl Pawluk, Krajowa Izba Gospodarcza.

 

Patroni medialni: Magazyn Moda i Uroda, Panorama Lubelska, Dziennik Wschodni, Polskie Radio Lublin, Outlet Center Lublin, Giełda Eventów-eventy i biznes, Teatr Muzyczny w Lublinie, Lubelska.tv, Czerwona Szpilka, Imperium Kobiet, Modaland, Obcasypodlasia.pl, planetakobiet.com.pl, Anna Antje, 4allwomen.pl, Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan, Zakupy Na Obcasach – pomysły i inspiracje nie tylko dla kobiet, VIP Magazyn, ViaModa Szkoła Wyższa, LDNB – Lubelskie Dni Nauki i Biznesu, Businesswoman & life.

 

Wszystko o Międzynarodowym Festiwalu Mody EAST FASHION – na stronie eastfashion.pl.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe