TuMieszkamy otwiera centrum księgowości usługowej w Lublinie

 • 18.07.2019, 13:32
 • Redakcja PL
TuMieszkamy otwiera centrum księgowości usługowej w Lublinie
Inauguracja dedykowanych Centrów Księgowości Usługowej TuMieszkamy, a tym samym rozbudowa segmentu usług księgowych przez TuMieszkamy, największy podmiot zarządzający nieruchomościami mieszkaniowymi w Polsce, to kolejny krok dynamicznego rozwoju marki na polskim rynku. Centra zlokalizowane w Koszalinie oraz Lublinie i dedykowane do obsługi klientów TuMieszkamy na terenie całego kraju, uroczyście rozpoczęły pracę 18 lipca.
 • TuMieszkamy – największy podmiot zarządzający nieruchomościami w Polsce otwiera nowoczesne centra księgowości usługowej dla swoich klientów
 • Dedykowane Centra Księgowości Usługowej to przełomowe rozwiązanie w obszarze zarządzania nieruchomościami w kraju
 • Marka dynamicznie się rozwija na polskim rynku i wzmacnia sektor usług księgowych

  Zarządzanie informacją w dzisiejszych czasach dynamicznie zyskuje na znaczeniu i przekłada się na bardziej efektywne zarządzanie jakimkolwiek obszarem działalności, pozwala nie tylko sprawnie realizować i analizować bieżące wydatki i zyski, ale także zaplanować kolejne, co może przełożyć się na optymalizację całego procesu zarządzania. Także mieszkańcy oraz wspólnoty mieszkaniowe oczekują, a wręcz wymagają ciągłych udoskonaleń w kierunku rozwoju innowacyjności usług oraz zwiększania ich efektywności w ramach zarządzania nieruchomościami.

  Będąc pionierem na rynku zarządzania nieruchomościami w Polsce TuMieszkamy podjęło decyzję o zainwestowaniu także w rozwój obszaru usług księgowych. Księgowość w zarządzaniu nieruchomościami jest niesamowicie ważnym obszarem. Z jednej strony zabezpiecza ona nieruchomość (poprzez płynną realizację transakcji np. opłat, płatności za realizację usług w ramach danej nieruchomości), jak też dostarcza ważnych informacji dla właścicieli odnośnie stanu finansowego nieruchomości, wspólnoty. Dobrze prowadzona sprawozdawczość dostarcza cennych informacji dla klientów nie tylko odnośnie kosztów, zysków czy też sytuacji finansowej danej nieruchomości, ale także pozwala na bardziej dokładne planowanie np. kolejnych inwestycji.

  Wraz z rosnącą liczbą klientów oraz ich wymagań w stosunku do obsługi widzimy zapotrzebowanie na rozwój sektora usług księgowych jakie świadczymy dla wspólnot mieszkaniowych znajdujących się pod naszą opieką. Budowa dedykowanych Centrów Księgowości Usługowej TuMieszkamy znacznie usprawni obsługę naszych klientów. Chcemy oferować najbardziej efektywne i najnowocześniejsze rozwiązania na rynku w naszej branży. Chcemy także być pionierami jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze naszej działalności, stąd decyzja o stworzeniu dedykowanych centrów księgowych, gdzie zatrudniamy najwyższej klasy profesjonalistów oraz dedykowane zespoły specjalistów do obsługi naszych klientów – powiedział Prezes Zarządu stojący na czele TuMieszkamy, Edvinas Paulauskas.

   

  Głównymi zaletami dedykowanych centrów księgowości są: większa płynność, efektywność oraz szybkość realizowanych usług, co pozwala również na optymalizację kosztów oraz zwiększenie operatywności TuMieszkamy w sektorze oferowanych usług. Główną korzyścią jest wyeliminowanie zakłóceń lub niepotrzebnych przestojów w realizacji usług dla klientów wynikających np. z niedostępności pracownika w danym momencie spowodowanej nagłym zdarzeniem (np. choroba). W Centrach Księgowości Usługowej TuMieszkamy realizacja usług odbywa się płynnie poprzez zabezpieczenie ciągłości procesów, dzięki zbudowaniu kilkuosobowych zespołów realizujących działania w danych obszarach księgowości usługowej. Dzięki wdrożeniu niniejszego innowacyjnego rozwiązania usprawnimy nie tylko samą usługę, ale także zyskamy większą kontrolę nad realizacją działań oraz przepływem informacji. Jest to także odciążenie jednostek lokalnych TuMieszkamy co pozwoli im na zadbanie o rozwój pozytywnych relacji z naszymi klientami – powiedział Paulauskas. Wyodrębnienie specjalistycznej struktury księgowej zagwarantuje naszym klientom ciągłość realizacji działań a także zwiększenie ich efektywności, co przełoży się na większa satysfakcję naszych klientów – dodał na koniec.

  Marka TuMieszkamy realizuje swój cel jakim jest stałe podnoszenie jakości usług i umacnianie pozycji lidera w kategorii zarządzania nieruchomościami w Polsce. TuMieszkamy jest największym podmiotem w Polsce oferującym usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Firma obsługuje klientów w ponad 100 placówkach w każdym regionie Polski zarządzając budynkami o łącznej powierzchni 10 milionów metrów kwadratowych. Trzy razy z rzędu otrzymali tytuł Lidera Rynku Nieruchomości – Zarządcy Roku.

   

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe