Spotkanie z Pauliną Łopatniuk w VIVO! Lublin

  • 18.07.2019, 13:19
  • Redakcja PL
Spotkanie z Pauliną Łopatniuk w VIVO! Lublin
W najbliższą sobotę, 20 lipca, w VIVO! Lublin pojawi się wyjątkowy gość – lekarka Paulina Łopatniuk. Specjalistka patomorfologii od kilku lat z powodzeniem prowadzi bloga „Patolodzy na klatce”, a w centrum handlowym będzie promowała swoją pierwszą książkę pt. „Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?”. Podczas spotkania z czytelnikami autorka opowie o fascynujących, czasem zabawnych, ale też niecodziennych historiach, z którymi zmagają się pacjenci onkologiczni i ich lekarze. Organizatorem akcji jest salon Empik.

Czy w ciele człowieka mogą kryć się pozostałości nienarodzonego brata bliźniaka? Czy to możliwe, żeby guz podwoił się w ciągu doby? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać już w najbliższą sobotę, 20 lipca, w VIVO! Lublin. Odbędzie się tu wyjątkowe spotkanie autorskie z Pauliną Łopatniuk, lekarką i blogerką, która w swojej książce pt. „Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?” pisze o szokujących, dowcipnych i intrygujących tajemnicach różnych dolegliwości. Autorka w przystępny sposób opisuje i wyjaśnia zagadnienia związane ze zdrowiem, a także przeprowadza czytelników przez różne stadia choroby.

 

  1. z Pauliną Łopatniuk odbędzie się 20 lipca o godz. 17.00 w strefie Co-working, na poziomie +1.

 

- VIVO! Lublin od początku swojego istnienia organizuje nietypowe i mocno zintegrowane z życiem miasta przedsięwzięcia. Nasze centrum handlowe stało się unikalnym miejscem spotkań, które unifikują lokalną społeczność wokół wspólnych pasji i zainteresowań. Coraz częściej w przestrzeni Centrum, w ramach cyklicznych spotkań organizowanych przez salon Empik, goszczą znakomici pisarze, muzycy… a także lekarze, jak to będzie miało miejsce w najbliższą sobotę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego odkrywania tajemnic ludzkiego organizmu z Pauliną Łopatniuk – mówi Artur Pleskot, Dyrektor VIVO! Lublin.

 

 

 


 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe