Piątek, 19 lipca, 12:00, Plac Łokietka 1, Ratusz (s. 24), losowanie nagród w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie

  • 18.07.2019, 13:05
  • Redakcja PL
Piątek, 19 lipca, 12:00, Plac Łokietka 1, Ratusz (s. 24), losowanie nagród w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie
Zapraszam na losowanie nagród w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, które odbędzie się jutro (piątek, 19 lipca) o godz. 12:00 w Ratuszu (s. 24), w obecności Komisji Nadzoru. Losowanie odbędzie się metodą tradycyjną, poprzez wyciąganie kartoników z przydzielonymi numerami ID zgłoszeń w loterii metodą „chybił-trafił” z urny, w której znajdują się wszystkie prawidłowo nadesłane do loterii zgłoszenia. Po wylosowaniu numeru ID, organizator sprawdzi w bazie danych zgłoszenie zakodowane pod wylosowaną liczbą. Z laureatami organizator kontaktować się będzie telefonicznie od 22 lipca.

Rozlosowanych zostanie łącznie 38 nagród rzeczowych. Do zdobycia są jako nagroda główna: 3 skutery oraz rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, głośniki bluetooth, czytniki e-book, oczyszczacze powietrza czy kamery samochodowe: https://rozliczpitwlublinie.eu/ Do udziału w loterii zgłosiło się blisko 2 tysiące osób. Z informacji przekazanych nam przez organizatora wynika, że liczba osób zarejestrowanych jest porównywalna do innych miast, w których przeprowadzona została taka loteria. 
 

Każda osoba mieszkająca w Lublinie, bez względu na swoje miejsce zameldowania, może rozliczyć roczny podatek PIT w naszym mieście. Wystarczy w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisać aktualny lubelski adres zamieszkania i złożyć go w jednym z urzędów skarbowych. Loteria ma na celu zachęcenie większej liczby osób zamieszkałych, związanych z naszym miastem zawodowo lub ze względu na studia, do rozliczenia PITu właśnie w Lublinie. Była to pierwsza, pilotażowa akcja, która będzie kontynuowana w przyszłym roku. Loteria była jednym ze sposobów promocji rozliczania podatku w naszym mieście. Będziemy kontynuować działania związane przede wszystkim z kampanią informacyjną, która ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców o tym, jak ważne jest, żeby rozliczać PIT w mieście, z którego zasobów korzystamy na co dzień, zwiększając dochody budżetu miasta, a tym samym wydatki na usługi świadczone na rzecz mieszkańców. Chcemy informować o tym, dlaczego warto rozliczyć PIT w miejscu zamieszkania, że jeśli zapłacimy podatek tu gdzie koncentruje się nasze życie, nasza działalność zarobkowa, gdzie nasze dzieci chodzą do szkół, gdzie na co dzień korzystamy z infrastruktury, to ten podatek wraca do nas w postaci dobrze działających szkół, przedszkoli, żłobków, lepszych dróg, ścieżek rowerowych, nowych autobusów i trolejbusów, oferty kulturalnej czy sportowej. 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe