Wtorek, 4 czerwca, 9:30, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, ul. Dobrzańskiego 3, finał Projektu "Lubelska Szkoła Przedsiębiorczości"

  • 03.06.2019, 13:43
  • Redakcja PL
Wtorek, 4 czerwca, 9:30, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, ul. Dobrzańskiego 3, finał Projektu "Lubelska Szkoła Przedsiębiorczości"
Zapraszam na finał Projektu "Lubelska Szkoła Przedsiębiorczości", który odbędzie się jutro, we wtorek (4 czerwca) o godz. 9:30 w Auli Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Dobrzańskiego 3.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9:00, natomiast oficjalne rozpoczęciewydarzenia zaplanowano na godz. 9:30.

Celem projektu było przeszkolenie min. 15 nauczycieli lubelskich szkół ponadpodstawowych z zakresu nowoczesnych modeli biznesowych, w tym podniesienie kompetencji nauczycieli w zakresie nauczania przedsiębiorczości, a także wzrost postaw przedsiębiorczych u uczniów. Udział w szkoleniach dedykowany był nauczycielom szkół ponadpodstawowych, zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości, a w szczególności nauczycielom uczącym podstaw przedsiębiorczości. W projekcie przewidziano również działania skierowane do uczniów, których nauczyciele wzięli udział w szkoleniach: prezentacje w szkołach na temat Lublina gospodarczego, przygotowane przez pracowników Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta, oraz konkurs "Bitwa Startupów".

Projekt "Lubelska Szkoła Przedsiębiorczości", realizowany jest przez Gminę Lublin we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe