Żużlowa Strefa Kibica w Skate Town

  • 30.05.2019, 15:24
  • Redakcja PL
 Żużlowa Strefa Kibica w Skate Town
W najbliższy piątek, 31 maja, we Wrocławiu Speed Car Motor Lublin podejmie Spartę Wrocław w ramach 7. Kolejki PGE Ekstraligi. Będzie to mecz wyjazdowy, co oznacza, że nie każdy będzie miał możliwość, by zobaczyć go na żywo. Od godz. 17:00 w Skate Town przy ulicy Krochmalnej 13H zostanie zorganizowana specjalna strefa kibica, podczas której wspólnie będziemy dopingować naszą drużynę.

Już jutro nasi żużlowcy wyjadą na wrocławski tor, by zmierzyć się z drużyną zajmująca obecnie 3. miejsce w klasyfikacji generalnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00, jednak tylko nieliczni będą mieli okazję, by kibicować naszej drużynie na miejscu. Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą dopingować Koziołkom we Wrocławiu, zostanie utworzona specjalna Strefa Kibica w Lublinie.

Kolejny raz miejscem, które przyciągnie lubelskich kibiców będą budynki należące do Skate Town oraz Drift Trike znajdujące się przy ulicy Krochmalnej 13H. Strefa czynna będzie od godz. 17:00, więc każdy kto jest chętny będzie mógł zająć miejsce wcześniej, by obejrzeć zmagania żużlowców na dużym ekranie. W ramach wydarzenia do dyspozycji oddana zostanie również strefa gastronomiczna, w której serwowane będą między innymi potrawy z grilla.

Wejście do strefy jest bezpłatne!

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe