Wiadomości z Kozłówki: napuszony Supertata

  • 19.07.2016, 15:23 (aktualizacja 19.07.2016 16:31)
  • Admin Admin
Wiadomości z Kozłówki: napuszony Supertata Muzeum Zamoyskich
Wiadomości z Kozłówki nadesłał Adam Kościańczuk

Superptak został tatą

 

Pamiętają Państwo pawia Superptaka, który kilka tygodni temu typował wyniki meczów polskiej reprezentacji na piłkarskich mistrzostwach Europy? Teraz Superptak jest szczęśliwym ojcem dwójki pięknych piskląt. Pracownicy Muzeum Zamoyskich nie kryją radości. – Chodzi po dziedzińcu dumny, jak... paw, a mama z młodymi wybrała się na pierwsze „polowanie” do naszego ogrodu. Cudowny widok! – cieszy się Adam Kościańczuk.

 

 

Imieniny Anny w Kozłówce

 

Zapraszamy na niezwykły weekend w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Tym razem obchodzimy imieniny Anny i wspominamy matkę pierwszego ordynata na Kozłówce – Konstantego Zamoyskiego. Anna z Mycielskich Zamoyska była kobietą wielu talentów, a nade wszystko posiadała dar muzyczny i plastyczny.

 

Aby uczcić pamięć o niej, w dniach 23-24 lipca o godz. 11.00, 13.00 i 15.00 na dziedzińcu przed głównym wejściem do Pałacu odbędą się pokazy i nauka tańca barokowego. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w układzie tanecznym prezentowanym przez damy dworu w strojach z epoki. Dla najmłodszych natomiast przygotowaliśmy warsztaty plastyczne, na których będzie można wykonać swój własny wachlarz. Nikt w tych dniach nie będzie się u nas nudził. Zapraszamy całe rodziny!

 

 

Konkurs fotograficzny „Z dzieckiem w Kozłówce”

 

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie i przesłanie na adres [email protected] jednego, najbardziej kreatywnego / zabawnego / wzruszającego zdjęcia dziecka (dzieci) uczestnika, wykonanego podczas zwiedzania Muzeum Zamoyskich w Kozłówce (na ekspozycjach muzealnych lub na terenie parku czy dziedzińca). Autorzy prac wytypowanych przez Organizatora otrzymają nagrody:
I miejsce – profesjonalna sesja zdjęciowa dla rodziny laureata w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce,
II i III miejsce – upominki wydawnicze organizatora.

 

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: www.muzeumzamoyskich.pl.

 

fot.: Muzeum Zamoyskich

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe