Zagłosuj na Hrubieszów w plebiscycie Super Samorząd 2019

  • 28.05.2019, 15:12
  • Redakcja PL
Zagłosuj na Hrubieszów w plebiscycie Super Samorząd 2019
Miasto Hrubieszów i Nieformalna Grupa Razem są nominowani w plebiscycie "Super Samorząd 2019".

Super Samorząd to nagroda przyznawana za udaną współpracę pomiędzy organizacjami pozarządowymi lub nieformalnymi grupami aktywnych mieszkanek i mieszkańców a władzami samorządowymi. Nominowanymi do jej otrzymania są uczestnicy akcji Masz Głos, którym udało się przeprowadzić pozytywne zmiany w swoim otoczeniu, a także lokalne władze, które otworzyły się na dialog i wsparły realizację ich pomysłów.

Miasto Hrubieszów i Nieformalna Grupa Razem zostali nominowani za działania na rzecz usprawnienia działania budżetu obywatelskiego. W swoje działania zaangażowali różne grupy społeczne i zawodowe. Dzięki temu mieszkańcy Hrubieszowa mieli wpływ na zmiany w budżecie obywatelskim, które – dzięki zaangażowaniu samorządu i społeczników – zostały szybko i sprawnie wprowadzone.

W plebiscycie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 4 czerwca br. do godziny 23:59. Laureata plebiscytu poznamy 7 czerwca br. podczas uroczystej Gali Super Samorząd 2019 w Zamku Królewskim w Warszawie.

Głosować można na stronie:

https://www.maszglos.pl/plebiscyt-internetowy-super-samorzad-2019/?fbclid=IwAR1FQwALgJQ93Mss9FumaqIVyjoJODQvvhcha8dOrWUfKVybq_AiNx7e5rI

Aby oddać głos, należy zaznaczyć przycisk “ZAGŁOSUJ” pod wybraną nominacją, zaznaczyć odpowiednie pola i wpisać swój adres e-mail w formularzu pod nominacjami, a następnie wkleić kod otrzymany w wiadomości e-mail i go zatwierdzić. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku “GŁOSUJ”, który pojawi się w miejscu formularza po wpisaniu i zatwierdzeniu kodu.

 

Super samorządy 2019 zajmują się wdrażaniem polityki senioralnej, walką ze smogiem, zmianą zasad funkcjonowania budżetu obywatelskiego czy poprawą warunków życia zwierząt w miejskim schronisku. Te i inne działania realizowane przez grupy i organizacje mają szansę na tegoroczną nagrodę Super Samorząd.

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe