Dzień Kreatywności na UMCS

  • 28.05.2019, 15:03
  • Redakcja PL
Dzień Kreatywności na UMCS
Zapraszamy do udziału w „Dniu kreatywności” organizowanym w piątek, 31 maja 2019 r. godzinach 10:00-14:00 na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS (pl. Marii Curie Skłodowskiej 4). Jest to kolejna edycja akcji zainicjowanej i organizowanej przez studentów Kreatywności społecznej na WFiS UMCS w ramach Koła Naukowego „KreaTyVni” UMCS.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do studentów, jak i do młodzieży szkolnej, która chciałaby wyrwać się z nudnego, monotonnego świata i przenieść się na chwilę do „krainy kreatywności”. Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, jak bardzo jest pomysłowy i w którym obszarze kreatywności radzi sobie najlepiej.

W programie m.in. takie atrakcje jak:
- warsztaty;
- kreatywne gry i zabawy;
- test kreatywności;
- Kreatywne Studio Fryzur;
- Stwórz swoją kreatywną rzeźbę;
- atrakcje towarzyszące (m.in.: Tańczymy Belgijkę!)

Program wydarzenia dostępny jest pod linkiem:https://docs.google.com/document/d/1pp3LcDK-hwLX7dpnSNf5YvK6Y8pkiEtennGxQlWmP0s/edit
Zapisy na warsztaty możliwe są pod adresem e-mailowym [email protected] .

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W załączniku przesyłam grafikę.

 
Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe