Rodzinne wakacje z Multikinem i „Paskudami. UglyDolls”

  • 24.05.2019, 14:28
  • Redakcja PL
Rodzinne wakacje z Multikinem i „Paskudami. UglyDolls”
Paskudne też jest piękne! Już 31 maja w Multikinie zadebiutuje przezabawne animowane widowisko dla całej rodziny – „Paskudy. UglyDolls”. Dodatkową atrakcją jest konkurs dla tych kinomanów, którym marzą się rodzinne wakacje!

Z pewnością wielu widzów zna cudaczne stworki pod postacią słodkich pluszaków, które mimo pozornej brzydoty potrafią rozkochać w sobie każdego – i to niezależnie od wieku. Teraz urocze zabawki trafiają na kinowy ekran. Co więcej – każdy, kto wybierze się na „Paskudy. UglyDolls” i zakupi bilet z kartą Rodzina Do Kina – oczywiście do Multikina, ma szansę wziąć udział w multikinowej zabawie.

Po rejestracji na stronie konkursowej <link do strony>, należy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego Paskudy są takie kochane”? Na najciekawsze odpowiedzi czekają nagrody – 3 vouchery ufundowane przez Partnera zabawy możliwe do realizacji w biurze podróży ITAKA o wartości 2.000,00 zł brutto ważne do 30 grudnia 2019 roku. Nagrodami pocieszenia będą podwójne kupony podlegające wymianie na dwa bilety na dowolny film 2D z bieżącego repertuaru, ważne do 30 grudnia 2019 roku.

 

O filmie:

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudy nie mogą trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie, by nieść radość dzieciom?

 

 

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe