Memoriał ppłk Zbigniewa Matysiaka już w niedzielę!

  • 17.05.2019, 15:19
  • Redakcja PL
Memoriał ppłk Zbigniewa Matysiaka już w niedzielę!
I runda East Motocross Cup 2019 – największa impreza motocrossowa w Polsce - odbędzie się 19 maja w Lublinie na ul. Janowskiej. Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie wyścig PitBike, na których wystartują lubelskie legendy żużla - Marek Kępa, Jerzy Mordel, Tomasz Pawelec, Piotr Więckowski, Robert Jucha i Piotr Styczyński! Na sesji autografów będzie również możliwość zdobycia podpisu m.in. Wiktora Lamparta z Lampart Racing oraz Pawła Miesiąca.

East Motocross Cup to impreza specjalna nie tylko z uwagi na poziom zawodników, którzy zjadą do nas m.in. z Polski, Czech, Szwecji, Ukrainy czy Łotwy ale przede wszystkim będzie to Memoriał śp. ppłk. Zbigniewa Matysiaka - mentora, trenera oraz wzór do naśladowania bez którego Lubelski motocross a w konsekwencji żużel nie byłby w tym miejscu w którym jest teraz.

 

Należał on do żołnierzy wyklętych i jako kombatant zawsze walczył do końca. Patriota z krwi i kości, wiedział czym jest miłość do ojczyzny i tego też uczył. Dodatkowo jego życie wypełniał sport- boks, narciarstwo i kolarstwo. Głównie jednak pasjonował się w motocyklach i jeździe terenowej.


Popularny „Kowboj” był pierwszym trenerem klubu KM Cross. Razem z pozostałymi członkami postanowił zaszczepiać swoją pasję do sportu kolejne pokolenia. Uczył dyscypliny, zaangażowania oraz umiejętności pielęgnowania pasji.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe