"Dzień polskiej niezapominajki"

  • 14.05.2019, 19:53
  • Redakcja PL
 "Dzień polskiej niezapominajki"
Zapraszamy do przyłączenia się do obchodów "Dnia polskiej niezapominajki" z Ogrodem Botanicznym UMCS. Wydarzenie odbędzie się jutro, 15 maja br., o godz. 16:30 i skierowane jest do osób powyżej 50 roku życia. Tego dnia organizatorzy przygotowali spacer z przewodnikiem po majowym Ogrodzie oraz warsztaty florystyczne.

"Dzień polskiej niezapominajki", oprócz promowania walorów tej rośliny i przypominania o ochronie środowiska, skłania również do zachowania od zapomnienia ważnych chwil w życiu, osób, miejsc i sytuacji.

Warsztaty i spacer odbędą się na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS (wejście od ul. Willowej). Czas trwania - ok. 2,5 godz. Koszt udziału wynosi 15 zł lub 10 zł dla posiadaczy Lubelskiej Karty Seniora.

Na wydarzenie obowiązują zapisy telefoniczne pod nr 81 743 49 00 ((pon.-pt. w godz. 7:00-15:00). Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona - liczy się kolejność zgłoszeń.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe