Polskie bogactwa naturalne. Zapowiedź wernisażu w Sejmie (15 maja)

  • 14.05.2019, 19:45
  • Redakcja PL
Polskie bogactwa naturalne. Zapowiedź wernisażu w Sejmie (15 maja)
W środę 15 maja o godz. 12.00 w sejmowym holu na I piętrze, odbędzie się wernisaż wystawy „Surowce mineralne Polski”. Inicjatorem wydarzenia jest prof. Mariusz Orion Jędrysek, Główny Geolog Kraju, Pełnomocnik Rządu do spraw Polityki Surowcowej Państwa.

Ekspozycja jest okazją do prezentacji wiedzy merytorycznej, aktualnych trendów oraz danych statystycznych na temat najważniejszych dla polskiej gospodarki surowców tj. siarka, miedź, gaz ziemny czy węgiel kamienny oraz brunatny. Dodatkowym elementem wystawy są okazy prezentujące polskie surowce oraz ich zdjęcia wykonane pod mikroskopem. Wystawa będzie dostępna do 17 maja 2019 r.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe