"To jest gość!" w "Chatce Żaka"

  • 09.05.2019, 12:41
  • Redakcja PL
"To jest gość!" w "Chatce Żaka"
zapraszamy na kolejne spotkanie z serii "To jest gość!". Wydarzenie odbędzie się 15 maja br. o godz. 19:30 w Sali Inkubatora Medialno-Artystycznego ACK UMCS "Chatka Żaka" (ul. Radziszewskiego 16, Lublin), a jego gościem będzie Grzegorz Olifirowicz - grywalizator, szkoleniowiec, właściciel portalu tworzegry.pl , autor książki "Gamifikacja - 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu". Realizator kilkudziesięciu projektów kulturalnych i edukacyjnych, od blisko trzech lat realizuje własne biznesowe projekty, w tym szkolenia i konsultacje biznesowe. Tworzył projekty grywalizacji i szkoleń m.in. dla: Gamma Discovery, Starway Institute, Kontestacji, Kieleckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Doradcy Przyszłości, czy Brainstream - Energized Learning. Realizował szkolenia i zajęcia dla uczelni wyższych (UMCS, SGGW, UP Kraków, PWSZ Nowy Sącz), jak i dedykowane mniejszym projektom biznesowym (Bitspiration, Młodzi Włączeni, Zgrani na Start). Wiceprezes Fundacji Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży Fundacja Teatrikon.

"To jest gość" to comiesięczne spotkania lubelskich improwizatorów z twórcami kultury. Zaproszeni goście dzielą się z publicznością opowieściami o swoim życiu i odkrywają nieznane oblicze swojej działalności. Komicy "remiksują" każdą z opowieści zamieniając ją w ciąg komediowych etiud, bez scenariusza, z polotem i żywiołowością w duchu improwizacji. Do tej pory swoimi historiami podzielili się Dariusz Jeż, Monika Stolat, Krystyna Szydłowska i Hubert Pyrgies.

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety – 10zł w przedsprzedaży onlinewww.przecinek.org/produkt/bilet/ oraz 15 zł w kasie w dniu spektaklu.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe