Wystawa członków Zarządu TPSP kadencji 2016-2019. Wernisaż 26 kwietnia (piątek) o godz. 17.00 Zapraszamy!

  • 26.04.2019, 13:18 (aktualizacja 26.04.2019, 13:23)
  • Redakcja PL
Wystawa członków Zarządu TPSP kadencji 2016-2019. Wernisaż 26 kwietnia (piątek) o godz. 17.00 Zapraszamy!
Termin ekspozycji: 19.04-8.05.2019r.

Wystawa prezentuje malarstwo osób, które niezależnie od zaangażowania w pracę na rzecz TPSP w Lublinie znajdowały czas na pracę twórczą.
Członkowie Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie to osoby o kilkudziesięcioletnim stażu twórczym. Zebrane na wystawie obrazy prezentują szeroki wachlarz inspiracji: od realistycznych pejzaży i martwych natur aż po abstrakcje inspirowane formami przyrody takimi jak muszle czy kamienie. Każdy z autorów wykształcił własny, rozpoznawalny styl, który nadal doskonali, zapuszczając się jednak niekiedy w rejony nowe i eksperymentalne. Prezentowane prace pochodzą z różnych okresów ich twórczości i stanowią przekrój dotychczasowego dorobku.
 

Uczestnicy wystawy: Krzysztof Bartnik, Krystyna Puzoń, Krystyna Rakowska, Agnieszka Szady, Maria Teresińska-Wieczorek, Urszula Uklejewska, Alina Zachariewicz, Anna Zgódka
Członkowie Zarządu poprzedniej kadencji pragną tą drogą podziękować wszystkim Członkom naszego Towarzystwa za wyrozumiałość i okazywaną życzliwość.   

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe