Wrastaj w Hrubieszów – pielęgnujemy tożsamość i dbamy o środowisko

  • 25.04.2019, 10:14 (aktualizacja 25.04.2019, 10:23)
  • Redakcja PL
Wrastaj w Hrubieszów – pielęgnujemy tożsamość i dbamy o środowisko
"Wrastaj w Hrubieszów" to akcja skierowana do najmłodszych mieszkańców naszego miasta i ich rodziców. W najbliższą sobotę – 27 kwietnia – o godz. 13.00 na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rodzice maluszków urodzonych w 2019 r. będą mogli zasadzić "swoje" drzewko, które będzie rosło razem z dzieckiem.
Akcja jest elementem kampanii wizerunkowej #HrubieszówJestemStąd

Pielęgnujemy tożsamość.

Drzewka będą przypominać naszym dzieciom , że Hrubieszów jest ich miejscem na ziemi i bezpieczną przystanią. Stąd pochodzą i tu zawsze mogą wrócić.

Dbamy o środowisko.

Chcemy, aby Hrubieszów był przyjaznym miejscem pełnym zieleni. Sadząc drzewka dbamy o nasze wspólne dobro i sprawiamy, że miasto staje się piękniejsze. Zaczynamy od Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i rozprzestrzenimy się dalej w miasto. 
Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe