Dwumilionowy pasażer w Porcie Lotniczym Lublin

  • 24.04.2019, 19:05 (aktualizacja 24.04.2019, 19:14)
  • Redakcja PL
Dwumilionowy pasażer w Porcie Lotniczym Lublin
Port Lotniczy Lublin po zaledwie sześciu latach funkcjonowania lotniska obsłużył dwumilionowego pasażera. Jest nim Pani Weronika Sawa, która przyleciała 24 kwietnia z Eindhoven na pokładzie samolotu linii lotniczych Wizz Air.

- To odpowiedni moment, aby podziękować pasażerom za zaufanie, jakim każdego dnia obdarzają nas i linie lotnicze, operujące z lubelskiego lotniska. Cieszymy się, że możemy świętować już dwa miliony pasażerów odprawionych w Porcie Lotniczym Lublin. Pamiętajmy, że sprawne funkcjonowanie naszego portu nie byłoby możliwe bez ludzi, którzy codziennie dbają o bezpieczeństwo i komfort podróżujących. To sukces nas wszystkichpowiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

 

Wyjątkową pasażerkę osobiście przywitali przedstawiciele Portu Lotniczego Lublin, którzy wręczyli zestaw walizek oraz voucher na bezpłatne korzystanie z biznesowej poczekalni przez rok. Od linii lotniczych Wizz Air pasażer otrzymał także voucher o wartości 200 euro do wykorzystania na trasach realizowanych przez przewoźnika.

 

Pani Weronika wracała z Holandii, gdzie spędziła święta. Był to jej pierwszy lot samolotem w życiu.

 

- Cieszymy się, że możemy świętować dwumilionowego pasażera razem z lotniskiem w Lublinie. Jest to ważny kamień milowy zarówno dla Portu Lotniczego Lublin, jak i dla Wizz Air. Od naszego pierwszego lotu do Lublina siedem lat temu, w kwietniu 2012 r., przewieźliśmy już ponad 1,3 miliona pasażerów do i z tego pięknego miasta. Bazując na naszym wieloletnim zaangażowaniu w Polsce i Lublinie, dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym pasażerom dogodne możliwości podróżowania taniej. Mamy nadzieję gościć naszych pasażerów na jednym z oferowanych przez nas lotów, gdzie niskie ceny zawsze łączą się z doskonałą obsługą na pokładziepowiedział Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

 

 

 

 

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe