„Niezniszczalny” – niesamowita historia Roberta Kubicy oczami dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

  • 16.04.2019, 17:53
  • Redakcja PL
„Niezniszczalny” – niesamowita historia Roberta Kubicy oczami dziennikarzy Przeglądu Sportowego.
Spotkanie z autorami już w najbliższą środę w VIVO! Lublin

„Jeśli wróci, będzie z tego piękny film” – pisali i mówili kibice oraz dziennikarze, gdy kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że Robert Kubica ma duże szanse na powrót do Formuły 1. W tym niezwykłym wydarzeniu słusznie dostrzeżono potencjał na pasjonującą hollywoodzką historię. Cezary Gutowski i Aldona Marciniak, autorzy książki „Niezniszczalny”, która opowiada niesamowitą historię sportowca, spotkają się z czytelnikami w VIVO! Lublin już w najbliższą środę, 17 kwietnia. Organizatorem akcji jest salon Empik.

  1. Kubica to jeden z najwybitniejszych sportowców w historii polskiego sportu. Jego kariera pełna jest momentów, w których dokonywał rzeczy niemożliwych, pokazując nie tylko jakim jest sportowcem, ale przede wszystkim jak silnym i niezłomnym jest człowiekiem. Wielkie sukcesy przeplatały się tu z bolesnymi porażkami, a ciężki wypadek i walkę o życie, a także żmudny powrót do wyczynowego sportu śledziła cała Polska. Po 8 latach Robert Kubica wrócił na tory Formuły 1.
  2. historię Roberta Kubicy opowiadają dziennikarze Przeglądu Sportowego: Cezary Gutowski, śledzący karierę kierowcy od 2002 roku oraz Aldona Marciniak, która dołączyła do redakcji w 2016 roku jako redaktorka zajmująca się sportami samochodowymi. Autorzy biografii „Niezniszczalny” opowiedzą uczestnikom spotkania ciekawe anegdoty dotyczące sportowca, a także przeanalizują obecną sytuację w Formule 1.

Spotkanie z autorami „Niezniszczalnego” odbędzie 17 kwietnia o godz. 18.00 na placu eventowym, na poziomie 0.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe