Historia geotermii w Polsce. Zapowiedź wernisażu (11 kwietnia)

  • 10.04.2019, 12:57
  • Redakcja PL
Historia geotermii w Polsce. Zapowiedź wernisażu (11 kwietnia)
W czwartek 11 kwietnia o godz. 11.00 w holu głównym Sejmu na parterze (przy wejściu w kuluary), odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy „25 lat Geotermii w Polsce”. Inicjatorem wydarzenia jest poseł Anna Paluch.

Wernisaż organizowany jest z okazji 25-lecia istnienia pierwszej, w polskiej historii, spółki wykorzystującej ciepło wód geotermalnych - firmy PEC Geotermia Podhalańska S.A. Wystawa będzie okazją do zapoznania się z historią, możliwościami oraz kierunkami rozwoju geotermii w Polsce.

Poza informacjami dotyczącymi zagadnienia geotermii oraz osiągnięciami Geotermii Podhalańskiej, przedstawione zostaną kierunki rozwoju oraz planowane inwestycje z udziałem środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Ekspozycja będzie składała się z 12 plansz informacyjnych oraz materiałów multimedialnych.

Organizatorami wystawy są PEC Geotermia Podhalańska S.A. oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a wykonawcą Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe