Targi Pracy 2019

  • 09.04.2019, 16:10
  • Redakcja PL
Targi Pracy 2019
W środę (10 kwietnia) w godzinach 9.30 - 14.00 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 odbędą się Targi Pracy 2019 Pracodawców, Przedsiębiorców i Instytucji rynku pracy organizowane przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie wraz z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzkim Sztabem Wojskowym w Lublinie, Ośrodkiem Aktywizacji Zawodowej w Lublinie.

Targi Pracy to największe tego typu wydarzenie w woj. lubelskim. W ubiegłym roku wzięło w nich udział 152 wystawców z Lublina i regionu. Wydarzenie odwiedza co roku ponad 10 000 osób poszukujących pracy.

 

Wstęp na Targi Pracy jest BEZPŁATNY.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe