Międzynarodowy Dzień Teatru

  • 25.03.2019, 13:43
  • Redakcja PL
Międzynarodowy Dzień Teatru
W najbliższą środę, 27 marca br. o godz. 14.00 do Teatru Muzycznego w Lublinie (ul. M. C. Skłodowskiej 5)- Międzynarodowy Dzień Teatru.

W programie uroczystości przewidziane jest: odczytanie orędzia na Międzynarodowy Dzień Teatru, uhonorowanie medalami, nagrodami, listami gratulacyjnymi i dyplomami uznania najbardziej zasłużonych artystów i pracowników lubelskich scen zawodowych oraz animatorów amatorskiego ruchu teatralnego z województwa lubelskiego, a także wręczenie Złotej Maski przyznawanej przez Oddział Lubelski ZASP - Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji.

 

W tym roku z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Zarząd Województwa Lubelskiegouhonorował osoby związane z życiem teatralnym naszego województwa, pracowników artystycznych, technicznych i administracyjnych lubelskich teatrów, animatorów życia teatralnego z województwa, społeczników i działaczy kulturalnych. Zostały przyznane:

· Medal Pamiątkowy Województwa Lubelskiego

· 12 finansowych Nagród Kulturalnych Województwa Lubelskiego.

· 8 listów gratulacyjnych Marszałka Województwa Lubelskiego.

· liczne dyplomy uznania Marszałka Województwa Lubelskiego.

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe