Mleczne środy w RCKiK Lublin

  • 20.03.2019, 14:51
  • Redakcja PL
Mleczne środy w RCKiK Lublin
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie nawiązało współpracę z Okręgową Spółdzielnią Mleczarską Krasnystaw. Od 20 marca 2019r każda osoba, która w środy odda krew, oprócz posiłku regeneracyjnego w postaci czekolad, dostanie także pożywne jogurty oraz inne mleczne produkty od OSM Krasnystaw. Akcja dotyczy RCKiK w Lublinie oraz wszystkich Oddziałów Terenowych.

- Cieszę się, że udało nam się nawiązać współpracę z kolejną lokalną firmą. Dzięki przychylności Pana Prezesa oraz Zarządu OSM Krasnystaw na naszych Dawców w każdą środę będzie czekała smaczna, odżywcza niespodzianka. Przez takie małe gesty, chcemy podziękować, wszystkim tym, którzy dzielą się krwią z innymi - mówi dr n. med. Elżbieta Puacz, dyrektor RCKiK w Lublinie.

 

Aby oddać krew wystarczy przyjść do siedziby RCKiK w Lublinie ul. Żołnierzy Niepodległej 8. Rejestracja dawców odbywa się od 7:00 do 13:30 w poniedziałki, środy i piątki od 7:00 do 17:00 we wtorki i czwartki oraz od 7:30 do 11:30 w soboty lub do Terenowych Oddziałów.

 

Szczegółowe informacje na temat tego jak przygotować się do oddawania krwi, znajdują się na stronie www.rckik.lublin.pl w zakładce „Informacje dla krwiodawców”.

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe