Dyrektor Małgorzata Sokół odchodzi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie. Jej obowiązki przejmie Katarzyna Tokarczuk

  • 15.03.2019, 12:35
  • Redakcja PL
Dyrektor Małgorzata Sokół odchodzi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie.  Jej obowiązki przejmie Katarzyna Tokarczuk
Małgorzata Sokół - dotychczasowa Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie - przechodzi z dniem 15 marca br. do pracy w Urzędzie Miasta Lublin na podstawie przeniesienia w trybie ustawy o pracownikach samorządowych. Pełnienie obowiązków dyrektora powierzono Katarzynie Tokarczuk.

Katarzyna Tokarczuk ukończyła studia na Politechnice Lubelskiej na Wydziale Zarządzania i Podstaw Techniki. Jest absolwentką studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunkach: „Zarządzanie projektami Europejskiego Funduszu Społecznego”, „Rozwój i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” oraz „Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw”. W Wojewódzkim Urzędzie Pracy
w Lublinie pracuje od 12 lat. Od 2009 roku jako kierownik nadzorowała pracę podległej komórki organizacyjnej oraz koordynowała pracę oddziału. Do jej obowiązków należało m.in. monitorowanie i nadzór postępów realizacji umów o dofinansowanie projektów, udział w pracach Komisji Oceny Projektów oraz współpraca z Urzędem Marszałkowskim i Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju.

Podczas swojej 16-letniej kariery zawodowej pracowała również m.in. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krasnymstawie oraz w Biurze Planowania Przestrzennego
w Lublinie. Ma na swoim koncie ponad 50. certyfikatów z różnego rodzaju szkoleń organizowanych m.in. przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju czy Centrum Rozwoju Finansów.

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe