Ewakuacja- Tarasy Zamkowe

  • 25.02.2019, 11:14
  • Redakcja PL
Ewakuacja- Tarasy Zamkowe
25 lutego 2019 roku o godz. 9:15, rozpoczęły się planowe „Ćwiczenia praktyczne w zakresie sprawdzania organizacji i warunków ewakuacji” Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe.

Mając na uwadze bezpieczeństwo odwiedzających i zalecenia, dotyczące ochrony przeciwpożarowej obiektów, tego typu działania regulowane są odpowiednim Rozporządzeniem MSWiA. Celem akcji jest sprawdzenie i weryfikacja procedur ewakuacji, koordynacja odpowiednich służb oraz przygotowanie najemców i klientów do sytuacji rzeczywistego zagrożenia.

Dlatego też 25 lutego o godz. 9:15 wszyscy klienci, przebywający na terenie Centrum Handlowego Tarasy Zamkowe, zgodnie z procedurami ewakuacyjnymi zostali wezwani do opuszczenia budynku, a odpowiednie służby przystąpiły do realizacji ćwiczeń. Ćwiczenia na terenie obiektu potrwają do około 11:00 - po tym czasie klienci będą mogli wrócić do budynku.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe