Attaché Armii Stanów Zjednoczonych pułkownik James E. McDonough złożył wizytę w Dowództwie Wielonarodowej Brygady w Lublinie.

  • 22.02.2019, 12:57
  • Redakcja PL
Attaché Armii Stanów Zjednoczonych pułkownik James E. McDonough złożył wizytę w Dowództwie Wielonarodowej Brygady w Lublinie.
19 lutego 2019 r., Litewsko-Polsko-Ukraińską Brygadę im. Wielkiego Hetmana Konstantego Ostrogskiego odwiedził dostojny gość w osobie Attaché Armii Stanów Zjednoczonych pułkownik James E. McDonough.

Grupa dowodzenia odbyła rozmowy z dostojnym gościem na temat działalności Brygady, międzynarodowej współpracy i wyzwań, a także planów na przyszłość.

 

Podczas spotkania Attaché Armii Stanów Zjednoczonych zaprezentował także działania Armii Stanów Zjednoczonych i główne ćwiczenia, które odbędą się w Polsce w latach 2019 - 2020, a Dowódca LITPOLUKRBRIG przedstawił przyszłe działania i ćwiczenia w jakie będzie zaangażowana Brygada.

Attaché Armii Stanów Zjednoczonych zapoznał się z Brygadowym Stanowiskiem Dowodzenia w ramach trwającego Treningu Dowódczo-Sztabowego BRAVE BAND – 2019 oraz kompleksem Dowództwa Wielonarodowej Brygady.

Dowódca LITPOLUKRBRIG i Attaché Armii Stanów Zjednoczonych wymienili okazjonalne upominki oraz życzyli sobie owocnej przyszłej współpracy.

 

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe